Galeria fotografii z IV Festiwalu Kultury Tatarskiej i podziękowania

Dziękujemy wszystkim którzy przybyli w ten gorący lipcowy weekend na IV Festiwal Kultury Tatarskiej. Mamy nadzieję, że było to dla Was niezapomniane przeżycie i miło spędziliście czas w Białostockim Muzeum Wsi.

Serdecznie Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii fotografii z tegorocznej edycji festiwalu.

Dziękujemy Szwadronowi Kawalerii im. 10 Pułku Ułanów Litewskich oraz Szwadronowi Kawalerii Wojska Polskiego za spektakularne pokazy umiejętności jeździeckich i wyszkolenia kawaleryjskiego.

Wyjątkowe podziękowania kierujemy do Karoliny Cichej za przepiękne wykonanie pieśni w języku tatarskim. Twój magiczny głos wzrusza nas za każdym razem tak samo mocno.

Szczególne podziękowania należą się naszym patronom medialnym, TVP3 Białystok, Polskie Radio Białystok, Radio Jard, Wyborcza Białystok, BiałystokOnline.pl, Tataria.eu oraz portalowi zabookuj.eu bez których informacja o wydarzeniu nie dotarłaby do tak wielu odbiorców.

Dziękujemy firmie Robiko.pl, która już drugi raz zapewniła profesjonalne nagłośnienie podczas imprezy.

No i oczywiście nie zapominamy o AMM Archery. Dzięki Wam i wspaniałym łucznikom konnym uczestniczącym w Międzynarodowych Zawodach Łucznictwa Konnego Tatarów Polskich wydarzenie ma swój wyjątkowy charakter.

Do zobaczenia za rok!