X Festiwal Kultury Tatarskiej – 25 czerwca 2023

Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, że tegoroczny, jubileuszowy X Festiwal Kultury Tatarskiej odbędzie się w ostatnią niedzielę czerwca – 25.06.2023 r.

Jak co roku, gorąco Was zapraszamy tego dnia do odwiedzin Podlaskiego Muzeum Kultury Ludowej w Wasilkowie, które będzie dla Was otwarte od 11.00 do 17.00. Tutaj sprawdzisz jak dojechać.

Więcej szczegółów, w tym program Festiwalu, udostępnimy bliżej daty wydarzenia, ale już teraz możemy powiedzieć, że na pewno będzie się działo! Tegoroczna 10, jubileuszowa edycja Festiwalu będzie wyjątkowa nie tylko ze względu na zaplanowane liczne atrakcje, ale także dlatego, że wszystko odbędzie się jednego dnia! W takim, wyjątkowym miejscu jakim jest Muzeum Kultury Ludowej w Wasilkowie jeszcze nie było takiego skondensowania tatarskiej kultury! Konie, ułani, łucznicy, dobre jedzenie, muzyka, tańce i zabawa przez cały czas! Zapisujcie w kalendarzach i przybywajcie! 

Poniżej skrót filmowy Festiwalu z 2021 r.

 

Zapraszamy też do odwiedzin galerii fotografii ze zdjęciami z poprzednich edycji Festiwalu i zachęcamy do odwiedzin i śledzenia naszego profilu na Facebooku. Tam też będziemy zamieszczali najważniejsze informacje o zbliżającym się wydarzeniu.