Dziękujemy za przekazanie 1% podatku na działalność Związku Tatarów Rzeczypospolitej Polskiej

W imieniu Związku Tatarów Rzeczypospolitej Polskiej serdeczne dziękujemy wszystkim darczyńcom za przekazanie w minionym roku 1% swojego podatku na rzecz realizacji statutowych działań naszego stowarzyszenia.

Z całego serca dziękujemy za okazane zaufanie i wspieranie naszych działań, zwłaszcza w tym trudnym okresie. Mamy nadzieję na dalszą współpracę w kultywowaniu i propagowaniu tradycji tatarskiej na ziemiach Polski.

To dzięki Waszemu wsparciu jako organizacja pożytku publicznego możemy nieprzerwanie realizować nasza misję i projekty – organizować wydarzenia integrujących społeczność lokalną, obozów dla młodzieży, konferencji naukowych i Festiwalu Kultury Tatarskiej.

Jesteśmy organizacja non-profit, swoją działalność opieramy o składki członkowskie, dotacje i darowizny i liczymy, że również w tym roku zechcecie wesprzeć nasze działania poprzez przekazanie 1% podatku dochodowego. Wystarczy w deklaracji podatkowej podać nr KRS: 0000204972. Status organizacji pożytku publicznego (OPP) posiadamy od 2005 roku.

W każdej chwili możecie przekazać również darowiznę bezpośrednio na nasze konto bankowe: 26 1540 1216 2054 4459 1643 0001. W tytule przelewu proszę wpisać: Darowizna na cele statutowe.

Osoby zainteresowane działalnością ZTRP serdecznie zapraszamy do bliższego zapoznania się z informacją o stowarzyszeniu na naszej stronie internetowej oraz do polubienia i śledzenia nas w serwisie Facebook: http://www.facebook.com/ZwiazekTatarowRP/

Raz jeszcze serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję, że będziemy mogli liczyć na Państwa wsparcie i życzliwość również w przyszłym roku.