Przekaż 1,5% podatku na Związek Tatarów Rzeczypospolitej Polskiej

W imieniu Związku Tatarów Rzeczypospolitej Polskiej pragniemy z całego serca podziękować wszystkim darczyńcom, którzy wsparli nasze stowarzyszenie i przekazali jeden procent swojego podatku na rzecz realizacji celów statutowych ZTRP.

Serdecznie dziękujemy za okazane zaufanie i wspieranie naszych działań. W zeszłym roku obchodziliśmy 30-lecie naszego stowarzyszenia i to właśnie dzięki Waszemu wsparciu możemy cały czas nieprzerwanie realizować nasza misję i projekty – organizować wydarzenia integrujące społeczność lokalną, obozy dla młodzieży, konferencje naukowe i Festiwal Kultury Tatarskiej.

Działamy non-profit i jesteśmy organizacją pożytku publicznego, która swoją działalność opiera o składki członkowskie, dotacje i darowizny. Po ubiegłorocznych zmianach w systemie podatkowym organizacje pozarządowe znalazły się w trudnej sytuacji, dlatego tym bardziej prosimy o wsparcie naszych działań poprzez przekazanie 1,5% swojego podatku dochodowego. Nie wiąże się to z żadnym dodatkowym obciążeniem. Wystarczy w deklaracji podatkowej wpisać w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000204972. Status organizacji pożytku publicznego (OPP) posiadamy od 2005 roku.

W każdej chwili możecie też przekazać darowiznę bezpośrednio na nasze konto w banku: 15 1600 1462 1838 4712 4000 0004. (W tytule przelewu proszę wpisać: Darowizna na cele statutowe.

Przekaż 1,5% naszej organizacji

Rozliczenie PIT 2022 z PITax.pl oraz Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych jest możliwe w ramach projektu “PITax.pl dla OPP”.

Osoby zainteresowane działalnością ZTRP serdecznie zapraszamy do bliższego zapoznania się z informacją o stowarzyszeniu na naszej stronie internetowej oraz do polubienia i śledzenia nas w serwisie Facebook: http://www.facebook.com/ZwiazekTatarowRP/

Raz jeszcze serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję, że będziemy mogli liczyć na Wasze wsparcie i życzliwość również w tym roku.

Rada Centralna ZTRP